VII Международный джазовый фестиваль "Тёmkin jazz"
10 - 12 апреля 2019 г.

Купить билет
 • ПОЛОЖЕННЯ про Конкурс молодих піаністів - імпровізаторів ім. Дмитра Тьомкіна

   Опубликовано: 27-12-2012, 10:06 Комментариев: (135)

  Конкурс молодих піаністів-імпровізаторів ім. Дмитра Тьомкіна проводиться в рамках Міжнародного джазового фестивалю «ENERGY» ім. Дмитра Тьомкіна і є муніципальним проектом м.Кременчука.

  Конкурс організовано за підтримки Школи джазового і естрадного мистецтв (м.Київ) та особисто її директора Петра Полтарєва.

  Дати проведення конкурсу: 17 - 19 квітня 2013р.

  Місце проведення: Мала зала Міського палацу культури м.Кременчук Полтавської області.

  Місце реєстрації: фойє другого поверху Міського палацу культури м.Кременчук Полтавської області.

  Цілі і завдання конкурсу:

  - популяризація музики талановитого кінокомпозитора, піаніста, уродженця м.Кременчука Дмитра Тьомкіна.

  - виявлення і підтримка молодих талановитих виконавців-піаністів.

  - пропаганда імпровізаційної та джазової музики.

  Засновники та організатори конкурсу:

  - Управління культури Кременчуцької міської ради.

  - Громадська організація «Агентство розвитку територій Кременчука».

  - Лещенко Ігор и Лещенко Наталя.

  Почесний Президент конкурсу - Олівія Тьомкін-Дуглас (Великобританія, Лондон)

  Журі конкурсу

  Голова журі - Володимир Іванович Соляник - піаніст-імпровізатор, професор КВГУ ім. Глієра (м.Київ), заслужений артист України, лауреат багатьох міжнародних джазових фестивалів, почесний арт-директор щорічного міжнародного фестивалю Джаз-Коктебель, член Міжнародної асоціації Шкіл Джазу (IASJ), один з викладачів Літньої джазової школи Джейммі Аберсольда при Університеті Луісвілла, США (Jamey Aebersold Summer Jazz Workshops at the University of Louisville), член журі Міжнародного фестивалю-конкурсу гітарного мистецтва «Гітара світу» (2011 р.).

  Члени журі:

  1. Андрій Кондаков (Росія, м.Санкт-Петербург) - композитор і піаніст, викладач по класу джазового фортепіано, імпровізації і ансамблю в Санкт-Петербурзькому музичному коледжі ім.М.П.Мусоргского, музичний директор Міжнародного фестивалю джазу в Петропавлівській фортеці, директор джазового фестивалю в Петрозаводську, входив до складу журі джазового конкурсу м.Кобленц (Німеччина, 2000 р.), Конкурсу молодих виконавців (Санкт-Петербург, 2007 р.), Terem Crossover Competition «Іди на звук» (Санкт-Петербург, 2010, 2012 р. р.).

  2. Петро В’ячеславович Полтарєв - музикознавець, джазовий критик, директор школи джазового та естрадного мистецтв (м.Київ), голова експертної ради з питань джазової музики при Міністерстві культури, джазовий оглядач українських і зарубіжних мас-медіа.

  3. Володимир Петрович Смоляков - композитор, заслужений працівник культури, директор Кременчуцької музичної школи №3 ім.М.М. Калачевського, художній керівник і диригент ансамблю пісні і танцю „Славутич”, головний диригент муніципального духового оркестру м.Кременчука.

  4. Ольга Яківна Горбач – піаніст, старший викладач по класу фортепіано вищої категорії, завідуюча фортепіанним відділом школи мистецтв №5 (м.Київ), керівник і продюсер популярної української джаз-групи «JT-Fresh».

  1. Умови та порядок проведення конкурсу

  У конкурсі молодих піаністів-імпровізаторів можуть взяти участь піаністи, яким на дату початку першого туру Конкурсу виповнилося повних 16 років і не старші 30 років.

  Не допускається участь в Конкурсі лауреатів першої і другої премій попереднього року. Допускається виступ конкурсанта з ритм-секцією.

  Конкурсні випробування складаються з трьох турів.

  Відбірковий тур конкурсу - заочний тур по направлених кандидатами відео- і аудіо-матеріалам.

  Запис в стандарті ауді- або DVD направляється на електронну адресу Оргкомітету одночасно із Заявкою на участь в Конкурсі і необхідними документами. Запис може бути аматорським, але хорошої якості і без редагування.

  За підсумками прослуховування Оргкомітет висилає офіційне запрошення про зарахування кандидатів в учасники конкурсу.

  I і II тури конкурсу - публічний виступ в концертному залі м.Кременчука.

  Порядок виступів встановлюється жеребкуванням в день проведення I туру і зберігається до кінця конкурсу. Після реєстрації учасників і жеребкування, зміни в конкурсній програмі учасника допускаються лише у виняткових випадках, з відома жюрі.

  Після оголошення результатів I туру всім учасникам, які пройшли в II тур, роздається нотний матеріал конкурсного завдання на виступ в II турі (тема для імпровізації).

  Остаточний розподіл місць і премій учасників II туру відбудеться на завершальному засіданні жюрі.

  2. Премії та нагороди

  Всі учасники конкурсу, які пройшли Відбірковий тур і виступили в I турі Конкурсу, отримують Дипломи учасників Конкурсу. Конкурсанти, які пройшли в II тур, стають дипломантами Конкурсу і отримують відповідні Дипломи. Переможці II туру стають лауреатами Конкурсу і отримують Дипломи лауреатів і грошові премії.

  Оргкомітет Конкурсу молодих піаністів-імпровізаторів ім. Дмитра Темкина оголошує Призовий фонд Конкурсу у розмірі 24 000 гривень, у тому числі наступні премії для лауреатів Конкурсу:

  I премія – не менш як 8000 гривень;

  II премія – не менш як 6000 гривень;

  III премія – не менш як 4000 гривень.

  Всі премії виплачуються в гривнях з утриманням податків, що діють на території України. Рішення жюрі остаточні і перегляду не підлягають.

  Жюрі має право:

  - перервати виконавця в разі перевищення визначеного умовами конкурсу ліміту часу;

  - присудити додатково одну II премію, одну III премію і/або заохочувальні премії;

  - ділити премії між виконавцями (окрім першої);

  - присуджувати не всі премії;

  - присудити одну спеціальну премію за яскраве виконання твору Дмитра Тьомкіна в I турі конкурсанту, який не пройшов у фінал.

  Члени жюрі не мають права мати своїх учнів серед учасників конкурсу і дають в цьому підписку перед початком конкурсу.

  Оргкомітет залишає за собою право за підсумками прослуховування повідомити учасника про те, що він вибуває з подальшої участі в конкурсі.

  Державні і суспільні організації, творчі союзи, засоби масової інформації, установи і інші організації за узгодженням з Оргкомітетом можуть заснувати спеціальні призи і премії.

  3. Фінансові умови

  Обов’язковою умовою для участі у конкурсі є вступний внесок, що становить 100 грн. з кожного учасника. Внесок сплачується на рахунок Громадської організації «Агентство розвитку територій Кременчука» після отримання учасником Запрошення на участь у конкурсі.

  Учасники конкурсу прибувають на конкурс згідно з термінами, вказаними Оргкомітетом в запрошенні.

  Проїзд учасника до м.Кременчук і в зворотньому напрямку, а також проїзд та перебування на конкурсі супроводжуючих осіб здійснюється за власний рахунок.

  Оргкомітет забезпечує учасникам перебування на конкурсі:

  - проживання у готелі або гуртожитку;

  - дворазове харчування.

  Зазначені витрати забезпечуються тільки на період участі в конкурсі з дня приїзду до м.Кременчука, але не раніше встановленого терміну, і не більше 1 доби після закінчення туру, в якому брав участь кандидат.

  Учасники, які прибули на конкурс і відмовилися від виступу, а також учасники, які не пройшли на II тур, можуть залишитися до кінця конкурсу за свій рахунок.

  Оргкомітет, в разі завчасного звернення до нього, може сприяти особам, які супроводжують учасників конкурсу, в бронюванні готелю та квитків на відвідування конкурсу.

  4. Спеціальні умови

  Оргкомітет надає учасникам конкурсу по одній репетиції перед I туром на сцені, де буде проходити конкурс, і репетиційні класи щодня протягом конкурсних днів.

  Для переможців Конкурсу (I, II і III премії) обов'язковою умовою є безкоштовна участь в гала-концерті Міжнародного джазового фестивалю ім. Дмитра Тьомкіна.

  Оргкомітет залишає за собою всі права на трансляцію прослуховувань I і II турів, аудіо- і відеозаписів конкурсних виступів, а також використання записаного материалу без дозволу на те учасників.

  5. Порядок подачі заявок

  Аудіо- та відео- записи, а також документи для участі в конкурсі повинні бути відправлені до 3 квітня 2013р. на електронну адресу: orgfest@i.ua.

  Перелік документів наступний:

  1) заявка на участь у конкурсі з повною програмою по турах (форма заявки);

  2) копія паспорту;

  3) копія довідки про ідентифікаційний код;

  4) копія документу про музичну освіту ( не обов’язково);

  5) фотографія в форматі jpeg, pdf, gif.

  Заявка, яка підписана претендентом на участь в конкурсі, є свідоцтвом того, що майбутній учасник конкурсу повністю приймає умови конкурсу.

  Після отримання Оргкомітетом заявки на участь у конкурсі, записів та перелічених документів, Оргкомітет спільно з членами жюрі приймає рішення про подальшу участь претендента в Конкурсі.

  Запрошення на участь в I турі Конкурсу або рішення про припинення участі претендента в Конкурсі направляється на електронну адресу, вказану в заявці учасника. Одночасно із Запрошенням Оргкомітет направляє інформацію про конкурсне завдання для участі в I турі конкурсу і рахунок на оплату вступного внеску.

  При оплаті реєстраційного внеску учасником, в квитанції про оплату необхідно вказати прізвище та ім'я учасника.

  В разі відмови кандидата від участі в Конкурсі, документи, відео-, аудіо- матеріали і вступний внесок не повертаються.

  Телефони для довідок: (067) 532-61-06; (050) 308-43-77

  E-mail: orgfest@i.ua або nata.SHA@i.ua

  Сайт з інформацією про конкурс і фестиваль : www.energyfest.info

  Розклад проведення

  Конкурсу молодих піаністів – імпровізаторів ім.Дмитра Тьомкіна

  (Україна, м.Кременчук, 17-19 квітня 2013р.)

  17 квітня 2013 р. (середа)

  9.00 – 13.00 – заїзд учасників, реєстрація, репетиції;

  14.00 - прес-конференція Голови та членів журі;

  14.30 - проведення жеребкування;

  15.00 - урочисте відкриття конкурсу. Проведення I туру;

  16.30 – перерва;

  17.00 – продовження I туру;

  19.00 – засідання жюрі. Оголошення результатів I туру.

  18 квітня 2013 р. (четвер)

  9.00 – 17.00 – репетиції;

  17.30 - проведення II туру;

  19.00 – перерва;

  19.30 – продовження II туру;

  20.30 - засідання жюрі. Оголошення результатів II туру.

  19 квітня 2013 р. (п’ятниця)

  18.00 – виступ призерів конкурсу (I, II і III премії) на гала-концерті Міжнародного джазового фестивалю ім.Дмитра Тьомкіна

  22.00 – виступ лауреатів конкурсу на джем-сешні Міжнародного джазового фестивалю ім.Дмитра Тьомкіна у складі з учасниками гала-концерту.

  Програма

  Конкурсу молодих піаністів – імпровізаторів ім.Дмитра Тьомкіна

  (Україна, м.Кременчук, 17-19 квітня 2013р.)

  Відбірковий тур (Заочний, по присланих аудіо- і відео- матеріалам)

  1. Імпровізаційна композиція по вибору виконавця (джазовий стандарт, класичний твір, сучасна музика, авторська композиція).

  (Загальна тривалість - до 10 хвилин).

  I тур

  1. Імпровізація на один з творів Дмитра Тьомкіна, запропонованих Оргкомітетом.

  2. Імпровізаційна композиція по вибору виконавця (джазовий стандарт, класичний твір, сучасна музика, авторська композиція та ін.).

  (Загальна тривалість виступу - 10 хвилин)

  II тур

  1. Конкурсна тема (видається виконавцю по результатам I туру конкурсу).

  2. Конкурс таперів (музичний супровід фрагмента кінофільму)

  або Конкурсне завдання, визначене оргкомітетом

  або Імпровізація на твір Дмитра Темкина по вільному вибору виконавця,

  або інша імпровізаційна композиція з вибору виконавця.

  (Загальна тривалість виступу - 15 хвилин).

  [related-news]

  Другие новости на эту тему:

   {related-news}
  [/related-news]

  Информация

  Комментировать статьи на нашем сайте возможно только в течении 1 дней со дня публикации.
 •